Cejrowski o potencj...

Notifications
Clear all

Cejrowski o potencjalnej wojnie

admin
(@admin)
Member Admin
Topic starter  

Podesłano mi bardzo ciekawy wywiad z Cejrowskim:

https://www.youtube.com/watch?v=IugoXmZbNtw

Rozumiem, że tj komercyjne radio a i Cejrowski musi zarobić, ale do rzeczy mówił.

Druga kwestia, nie wiem jak wy, ale ja do wojny mam dwa ambiwalentne podejścia:

1. Apatia, nie chce mi się nic robić

2. Logika wskazuje na przygotowanie

Teraz sam nie wiem czy apatia czasami nie jest spokojem Ducha Świętego, czy moją biernością....

Mieć wiedze i później żałować? 

Jak myślicie?

Cytat
DamianT
(@damiant)
Active Member

Uważam, że jakieś zapasy należy przygotować wg potrzeb i możliwości. Jezus Chrystus mówił, aby nie wystawiać na próbę Pana, Boga swego. Więc chociażby z tego powodu należałoby jakieś przygotowania poczynić.

Sam pisałeś, że należy zatroszczyć się o najbliższych i rodzinę.

Mimo wszystko, lepiej nie żałować. 

admin polubić
OdpowiedzCytat
JakubNJ
(@jakubnj)
New Member

Pamiętajcie, że czas im się kończy, gdyż jak rzekł Jezus, zostanie skrócony - lucyfer o tym wie, bo bardzo dobrze zna Pismo. Zależy mu na tym by w czasie jaki mu pozostał, pociągnąć za sobą jak najwięcej ludzi bo ich szczerze nienawidzi, jest zazdrosny o Dzieci Boże, a jak Wam wiadomo, zazdrość potrafi popchnąć do niewyobrażalnych czynów; Ojciec Nasz, stworzył swe Dzieci na podobieństwo swe, toteż i lucyfer ma cechy podobne do ludzi, choć wydał na siebie wyrok, oddalając się od Boga.

Jego pycha i zarazem opatrznie zrozumiana miłość do Boga, sprawiła, że jest zaślepiony i pomimo bycia dużo bardziej doskonałym aniżeli człowiek, pomimo, że był przybocznym Ojca Naszego, archaniołem, zbłądził.

To co teraz na świecie się dzieje, nigdy wcześniej się nie stało i nigdy później się nie wydarzy, gdyż ziemia pierwsza przemija, umiera, ma umrzeć, ma się skończyć, tak jak mówi Pismo i wszystko co w nim jest, ma się dopełnić - pamiętajcie, to nie Nasza, a Boża wola ma się dokonać, ma powstać nowa ziemia, gdyż pierwszej nie da się już naprawić i to nie dlatego, że Ojciec Nasz nie byłby wstanie tego uczynić, o nie, nie, tylko dlatego, że robi to dla Nas, daje Nam nowe Życie.

Ludzie bardzo często popełniają wielki błąd, interpretując Słowa, a więc i Czyny Ojca, przez pryzmat swej ludzkiej natury - bluźniąc. My jesteśmy Dziećmi, On jest Ojcem - nie jesteśmy wstanie pojąć Istoty Doskonałej, Króla Królów - to On się dla Nas ukorzył, posłał Syna swego, który z własnej, nieprzymuszonej woli i posłannictwa Ojca, oddał życie za swych umiłowanych Przyjaciół by dokonało się to co było zapisane, by otoczyć Boga Chwałą.

Pewność to urąganie Bogu, to nie my stworzyliśmy boga na swe podobieństwo, a On Nas.

Zna Nasze serce i przemawia do Nas, językiem naszym - do tego potrzeba jest mądrość.

W Piśmie jest wszystko zawarte, otwórzcie serca, przejrzyjcie na oczy.

System bestii, sprawił, a w zasadzie sami ludzie sprawili, że każdy z nas jest od niego praktycznie nieoderwalnie uzależniony - tylko Jezus, jest wstanie tą więź zniszczyć i poprowadzić swe Owce do Wody Żywej bo nikt do Ojca nie przyjdzie, jak tylko przez Jezusa Chrystusa, Nazarejczyka.

Diabeł i jego lud, który ma go za ojca, są poprzez niego przebiegli. Szatan zna ludzi, zna ich słabości i wie, jak oszukać, jest ojcem kłamstwa.

Człowiek nie jest wstanie się przeciwstawić lucyferowi, bo ten, już dawno przewidział wiele i dobrze wie, jak ludzie będą postępować w danej sytuacji, zresztą, dzisiejsi ludzie otumanieni, zatruci, ogłupieni, bezbożni są bardzo łatwi do "przewidzenia".

Człowiek jest wstanie pokonać wszystko, ale tylko przez Ojca i nigdy inaczej, nigdy.

Jezus wielokrotni powtarzał, że wszystko co czyni, czyni przez Ojca swego; nie przyszedł na ziemie we własnym imieniu, ale w imieniu tego który Go posłał, a Ojciec Go tak pokochał, że wszystko mu powierzył.

Każdy kto pokłada nadzieję w człowieku, przepadnie, gdyż "nie toczymy walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw zwierzchnościom, przeciw władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich".

My mamy oddać się Bogu nie tylko słowem, ale przede wszystkim czynem, być dla drugiego, wspierać i głosić Jego Słowo, ale tak jak i Jezus, dawać Świadectwo.

Nadchodzą czasy, a właściwie już nadeszły, gdzie Nasza ludzka moc się kończy i nic nie zdziałamy ciałem i krwią - Ojciec Nasz wie, że jest nam potrzebny pokarm, woda i schronienie - gdy nastanie czas w którym to jako ludzie, nie będziemy wstanie nic uczynić, On nam wskaże drogę, On wyśle po swe Dzieci zastępy Aniołów.

"Dlatego powiadam wam: Nie troszczcie się zbytnio o swoje życie, o to, co macie jeść i pić, ani o swoje ciało, czym się macie przyodziać."

"Przecież Ojciec wasz niebieski wie, że tego wszystkiego potrzebujecie. Starajcie się naprzód o królestwo i o Jego sprawiedliwość, a to wszystko będzie wam dodane. Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie. Dosyć ma dzień swojej biedy."

"...albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, wpierw zanim Go poprosicie."

Teraz nadszedł czas by troszczyć się o Przyjaciół swych - tak by gdy to nastąpi, rozpoznali głos swego Pasterza.

Wszakże, jest napisane:  "I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać"

Słowo "nikt" nie oznacza "niektórzy" - gdy Bóg przekazuje słowo, czyni to z jego znaczeniem; "nikt" oznacza NIKT.

Bóg jest, a Syn jego niebawem przybędzie bo on Jest który Jest i tylko oddanie się mu w całości, tak sercem jak i ciałem, przestrzeganie jego Przykazań i Słowa, jest jedynym sposobem by dobro zagościło i by na prawdę Żyć.

Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam?

Nie dajcie się zwieść, bo wszystko przemija, to nie jest czas znany, to jest czas - jak sami poplecznicy diabła go nazywają, o nowym porządku, ich porządku, porządku diabła, jest to czas, którego my nie znamy bo jesteśmy Dziećmi Bożymi, tylko ci, którzy są kozłami są w nim bardziej obeznani, wtajemniczeni, choć też zwiedzeni, tylko sami tego jeszcze nie wiedzą - pomyślcie, czy gdybym Wam powiedział 3 - 4 lata temu, że niebawem w niecały rok, duża część ludzi na świecie da sobie zakryć usta i nos, oddychając tym co wydalają, uwierzylibyście? 

"Jeżeli was świat nienawidzi, wiedzcie, że Mnie pierwej znienawidził. Gdybyście byli ze świata, świat by was kochał jako swoją własność. Ale ponieważ nie jesteście ze świata, bo Ja was wybrałem sobie ze świata, dlatego was świat nienawidzi."

To nie jest Nasz świat, to nie jest Nasz dom. Nasz dom, jest przy Ojcu Naszym.

Ojciec Nasz łaskawy jest, dał nam wskazówki, tego co ma się wydarzyć, przed końcem, a zarazem początkiem i to się dzieje - to jest Czas Łaski dla tych, którzy nie są ani gorący, ani zimni by opowiedzieli się po jednej ze stron, albo są z Bogiem, albo bez Niego, gdyż nie będzie "pomiędzy".

Boże Dzieci są Opieczętowane, nie dlatego, że Bóg to uczynił, ale dlatego, że Oni sami to zrobili, poprzez oddanie Bogu, gdyż każde z jego Stworzenia, ma własną wolę i postępuje podług niej.

To jest czas w którym wszystkie drogi łączą się w jednym punkcje, a ta już tylko rozwidla na dwie inne: albo podążysz za głosem Pasterza swego, albo przepadniesz na wieki.

"Będziesz miłował Pana, Boga swego, całym swoim sercem, całą swoją duszą, całym swoim umysłem i całą swoją mocą. Drugie jest to: Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego. Nie ma innego przykazania większego od tych"

Jeśli oddacie się Bogu, to On stanie między Wami, a ogniem.

To On jest Przyczyną wszystkiego i to On decyduje o wszystkim. To On wydaje rozkaz morzu by te się uspokoiło, wiatrom by przestały dąć, by życie trwało lub zakończyło się, by zmartwychwstało, by pory roku na przemian się działy, by ryby pływały, a ptaki latały.

Spotkał Nas nieopisany zaszczyt i wyróżnienie, że żyjemy z Bożego Słowa - On dał Ci życie z Miłości, bo chciał byś był. Zdajesz sobie z tego sprawę co to znaczy? Istota Doskonała, która wszystko dookoła stworzyła i poruszyła samym Słowem, chciała byś istniał - to jest nieopisywalne.

Trwajcie, gdyż czas jest bliski...

OdpowiedzCytat
Share: